Migające Tekstury

Witam

Od niedawna moja karta graficzna zaczęła wariować… Moja karta to:

GeForce 4 MX 440

64mb

Jeszcze niedawno jak wchodziłem na grę jaką kolwiek wszystko było w porządku a teraz mam problem.

W każdej grze tekstury dziwnie migają i robią się przezroczyste odrazu mówię że w grach które miałem kiedyś i było dobrze też tak jest i mam sterowniki ze strony nividia oraz directx.

Mniej więcej wygląda to tak:

wowscrnshot032109142339.jpg

Screenshot pokazuje ze nie ma problemow, prawdopodobnie ci sie karta przegrzewa, a instalowales jakies nowe sterowniki ?

Cały czas mam dobre sterowniki kiedyś tego nie było a używałem takich samych sterowników jak używam teraz więc to nie wina sterowników. Zresztą próbowałem już mnóstwo i żaden nie pomaga.

Hej!

Wyczyść kartę i kompa, zainstaluj dodatkowe wiatraki. GPU lub pamięć na karcie się przegrzewają, jak słusznie zauważył nargoriel.

Sprawdż sterowniki ForceWare 84.21 :

http://translate.google.pl/translate?hl … %26tl%3Den

Zainstaluj International - będą w j. polskim.

Poprzednie sterowniki musisz najpierw odinstalować i przeczyścić komputer np. CCleanerem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.07.575

U góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

Po instalacji sterowników zainstaluj ponownie DirectX :

viewtopic.php?f=7&t=213229

Napisz czy się dzieje to od razu,czy np. po godzinie grania ? - jeśli to występuje po pewnym okresie a z tyłu komputera po przyłożeniu ręki czuć podwyższoną temperaturę,to jest to wtedy przegrzewanie się i musisz wyczyścić wentylatory - ja np. miałem wyłączający się komputer,po przeczyszczeniu środka nie mam problemów

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

2 minuty od włączenia gry…

nie pomaga…

widocznie tak…co zrobić żeby przestała się grzać ?? może jakimś programem ?? czy trzeba kupić chłodzenie ?

Kup jakiś sensowny wiatrak np. Revoltec 40x40mm na radiator, z tym GeForcem tez mialem ten sam problem i montaż wiatraczka zalatwil sprawe na stałe.

Już wiem co jest przyczyną… wiatraczek na karcie graficznej się nie kręci… będę musiał kupić nowy thx za pomoc

Hej!

Nie musisz zaraz kupować nowego… spróbuj naprawić ten… przeczyść go, nasmaruj i powinno smigać o ile tylko jest sprawny.

Jak cena wiatraka to 10 zl, wiec po co brudzic lapy? :\

… i tak trzeba ubrudzić, żeby wymienić. Swoją drogą skoro 10 zł masz za nic to może kup sobie nową kartę.

Czyściłem i nic

wymienić ? ile to nawet minuty mi to nie zajęło… 10zł? tak mam za nic ale nie 200zł :stuck_out_tongue:

kupiłem problem miną dzięki za pomoc… do zamknięcia