Migający ekran podczas oglądania YouTube itp

Witam, piszę ten temat tutaj, bo na google nie spotkałem się z podobnym przypadkiem. Mój problem objawia się w tym, że podczas oglądania filmików na YouTube oraz innych tego typu jak np. zalukaj ekran miga mi od czasu do czasu, to znaczy dosłownie robi się na sekundę cały czarny i potem za jakiś czas znowu, nie miga ciągle jednostajnie, lecz losowo, czasem raz na 10 min a czasem 3 razy pod rząd. Miganie te jest dla mnie strasznie uciążliwe, zwłaszcza, gdy oglądam filmy z napisami na zalukaj :confused: Pojawia mi się to tylko podczas oglądania filmików nawet umieszczonych na stronach (nie konkretnie z serwisu). Miganie pojawiało mi się również bardzo sporadycznie w grze Heroes 3, natomiast w Cs-ie i innych jak na razie nic mi nie miga. Myślałem, że przyczyną jest nowa aktualizacja do adobe flashplayer, która wyszła na początku roku, lecz ostatnio próbowałem się uporać z tym problemem i odinstalowałem najnowszego flashplayera i zainstalowałem wersje 10 coś (najnowsza to 11 coś) i dalej to samo :confused: Na prawdę nie wiem co, może być tego przyczyną. Być może mój stary monitor CRT. Mam nadzieję, że mi pomożecie uporać się z tym naprawdę uciążliwym problemem. Z góry bardzo dziękuję.

A na innej przeglądarce testowałeś? I jakiej używasz?

Zaktualizuj sterowniki od grafiki ze strony producenta

Aktualizacja sterowników jak na razie pomogła. Dzięki bardzo :slight_smile: btw fajny avatar :d