Migający ekran w monitorze

Witam, trochę nietypowy problem, otóż gdy włączam komputer oraz monitor, to zawsze jest taka sytuacja: ok. 5 sekund czarnego ekranu, i ok. 0,5 sekundy normalnego obrazu, po ok. kilku minutach nagle obraz wraca na stałe i nie mam żadnych problemów. Jeśli w czasie gdy monitor wyświetla obraz, wyłączę komputer i włączę go ponownie, nie ma żadnego migania monitora w czasie uruchamiania. Problem opisany powyżej zdarza się znowu, jeśli uruchomię komputer kolejnego dnia, lub włączę go po kilku godzinach odkąd został wyłączony. Powoli zaczęło się to parę miesięcy temu; ekran przy uruchamianiu też migał, ale gdy załadował się pulpit, obraz od razu wracał. Z monitorem nigdy wcześniej nie miałem problemów, ktoś wie w czym może być problem?

Jak podpięty monitor do GPU, tzn. poprzez jaki port? Spróbuj poprzez inne gniazdo podpiąć do GPU lub to samo do płyty, jeśli masz CPU z integrą.

D-SUB, i nie mam zintegrowanej karty

Ok, a masz cyfrowy port w tym monitorze, np. HDMI luv chociaż DVI?

Raczej nie, model monitora jaki posiadam to LG 22EN33S

Temat zamykam, prawdopodobnie wina kondensatorów lub zasilacza monitora

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.