Migający ekran

Mimo wgrania nowych sterowników, ekran monitora miga

jaki monitor, jakim kablem podpięte, wersje sterowników, masz stery do monitora?

Monitor Samsung bodajże, ale zapomniałem spisać modelu, podpięty przez kabel VGA, sterowniki do karty graficznej NVidia GT 210 260.99 (najnowsze dla tej karty). Stery do monitora system wgrał sam, bo do tego monitora sąsiad nie dostał płytki, a neta dopiero będzie mieć, bo kompa ma nowego.

sprawdzić czy dociśnięte kable, jak i karta graficzna w obudowie, kto montował zestaw może dodatkowe zasilanie nie jest wpięte, swoja drogą polecam podpiąć przez DVI a nawet wskazane jeśli chodzi o jakość obrazów i kwestii ustawień,

jaki: system operacyjny, marka monitora

kwestia dedykowanej rozdzielczości dla monitora i odświeżania

widzę właśnie jak karta wygląda, może być czaśniety lub niedociśnięty kabel na karcie graficznej, podepnij monitor po dvi lub hdmi, może byc uszkodzony sam kabel po d-sub

zobaczymy co napiszesz, ale zostaje w końcowej kolejności podpięcie monitora pod innego PCta lub laptopa, tak samo karta graficzna, a wogóle coś szperałeś po googlach bo widzę trochę jest wyników z migającym monitorem

i od którego momentu miga, od razu jak startuje czy podczas ładowania systemu czy już po załadowaniu

Kable są dociśnięte, karty nie mogę sprawdzić, bo komputer jest zaplombowany do tego nie mój (sąsiada), montowany był w serwisie komputerowym.

Monitor niema wejśćia DVI

System Windows HP x86 PL, Marka monitora to chyba Samsung, jeszcze się dokładnie dowiem. Rozdzielczość 1440x900 75 Hz (przy 60 jest jeszcze gorzej)