Migający kursor w MS Word 2007 na Viście

Jak w temacie. Kiedy wciskam Tab, space lub backspace kreska, informująca, w którym miejscu w tekście się znajduję, znika na czas wciskania jednego z wyżej wymienionych klawiszy, przez co nie wiem, gdzie w danej chwili w tekście jestem, muszę kasować zbędne znaki “małymi krokami” (po jednym wciśnięciu backspace, żeby nie skasować zbyt dużo) i analogicznie przy dwóch innych klawiszach. Wiem, że kiedy miałem XP taki problem wystepował, kiedy na stronie było umiejscowione dużo graiki i tabel. Jednak teraz przy pustej stronie kursor znika. Jak mogę naprawić ten problem, od czego on zależy?

Zerknij do zaawansowanych ustawień klawiatury w panelu sterowania. Jest tam możliwość dostosowania tejże właściwości.

Niestety, te ustawienia w panelu sterowania nie pomagają. Dotyczą one czego innego, w moim przypadku kursor działa np. w Open Officie i innych ale w MS 2007 znika. I wątpie, żeby była to wina sprzętu, bo mam 2 GB RAMu, prawie 250 GB wolnego miejsca na dysku. Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, jak temu zaradzić?