Migający monitor

Jakiś czas temu kupiłem nowy monitor LCD 19’ NOC. Problemem jest migoczący obraz ale na zasadzie przyciemniania barw. Obraz jest caly czas lecz np barwa biala nagle zmienia sie na kremową i pozostale kolory rowniez sa takie bardziej… kremowe. I za chwile znowu wszystko wraca do normy. I tak cały czas a ja juz oczopląsu dostaje! Na dodatek gdy zrestartuje komputer to nie zawsze sie pojawia POST. Monitor wyswietla komunikat NO SIGNAL natomiast komputer normalnie pracuje i przypuszczam ze laduje sie. Tylko ten monitor cos knoci pewnie. Dopiero po kilku restartach, wylaczeniach i wlaczeniach monitora pojawia sie obraz i czasem komunikat o tym ze system jest teraz w trybie bezpiecznym i nalezy wejsc do biosy zeby go zresetowac czy cos w tym stylu. Postaralem sie Wam przedstawic moj problem najlepiej jak umialem. Jesli potrzeba jakis dodatkowych informacji to oczywiscie uzupelnie. Mam nadzieje ze zostalem zrozumiany :wink:

może monitor jest wadliwy spradziles go w sklepie ??

No w sumie to w sklepie nic sie nie dzialo. Te problemy sie pojawiaja najczesciej po jakims czasie. Rzadko sie zdazy zeby rano gdy go pierwszy raz wlacze mial te “objawy”.