Migający monitor

witam! od jakichś 3 dni monitor (lcd) wyłącza mi się na jakieś 2 sekundy, po czym znowu się włącza. Dzieje się to najczęściej podczas wyświetlania stron internetowych (ładowanie zdjęć, elementów flash itp) na grach, filmach śmiga bez zarzutu. Przeinstalowywałem sterowniki, i nic nie pomogło. Karta graficzna to GeForce MX440 AGP8X, monitor LG L1510S. z góry dzięki za pomoc

Jakich używasz do tej karty ?

Usuń dokładnie stare i wyczyść system po nich ?

viewtopic.php?t=9838

Użyj steru max w wersji dla XP 56.72 lub 84.21 i raczej tylko te i zobacz co teraz.

Komenda z uruchom dxdiag i zrób testy.

Zainstalowałem sterowniki, które napisałeś: 56.72. wcześniej miałem 93.XX. dxdiag nie pokazuje żadnych błędów, ale problem dalej jest. Rzadziej, ale dalej miga :confused:

Może zmień odświeżanie na 60 Hz lub 75 jak jest dostępne.

Spróbuj innej rozdzielczości.

Sprawdź kompa na innym monitorze, monitor na innym kompie, może coś z kartą ? - metoda prób i błędów.

U mnie ten problem zniknął dopiero po wymianie zasilacza. Sprawdź na jakimś sprawnym zasilaczu; może masz możliwość pożyczenia od kolegi. Jaki masz zasilacz?

400W, chyba Chieftec. zmniejszyłem przyspieszanie sprzętowe, i póki co problemu nie ma. zobaczymy jak będzie dalej :slight_smile: póki co dzięki wszystkim za pomoc!!

Czyli wygląda, że może to powolny koniec karty grafiki ?.