Migający monitor

Witam. Mam niecodzienny problem, gdyż po około 3-4 dniach od kupna nowiutkiego komputera mam problem z Monitorem zaraz po uruchomieniu komputera. Zaczyna gubić obraz, a po chwili na kilka sekund wraca i tak co chwilę przez jakiś czas albo do momentu, w którym uda mi się odpalić jakąś grę i w tym miejscu moje pytanie, mianowicie co może być przyczyną, w czym tkwi problem?! Wzdłuż i w szerz przeleciałem internet pod różnymi hasłami i nie mogłem znaleźć podobnego przypadku więc dlatego wrzucam tutaj to pytanie :). Z góry dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam!

Cześć

Tak na początek sprawdź poprawność podłączenia kabli.

A najprostsze rozwiązanie to podłączenie monitora do innego komputera i sprawdzenie czy podoby objaw też będzie występował.

Jeżeli nie sprawdź kartę na innym komputerze, jeżeli tak spróbuj podłączyć inny kabel itd.

Być może problem dotyczy monitora być może karty graficznej etc. na odległość trudno coś zdiagnozować.

Problem kabli, przewodów i monitora odpada, bo sprawdzałem, a i tak problem znika po włączeniu jakiejś gry… To wystarczy żeby problem zniknął. Zastanawiam się nad kartą graficzną bardziej lub sterowników jeszcze nie próbowałem przeinstalować, ale chciałem zobaczyć czy może ktoś tutaj znający się na rzeczy coś podpowie, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!

Cześć

Spróbuj zainstalować nowsze bądź starsze sterowniki do kary graficznej. Jeżeli problem nie ustąpi sprawdź kartę na innym komputerze.

przyczyn może być masa tym bardziej że nie widzimy jak to wygląda.

może być przegrzana karta graficzna. padajacy lub za słaby zasilacz.

mogą to tylko być sterowniki do karty graficznej;]