Migający obraz w grze

Otóż ostatnio moja karta graficzna chyba się psuje… Zauważyłem to w grze Need For Speed: Hot Pursuit… Normalnie gram, później gra się lekko przycina i zamiast obrazu mam pełno różnokolorowych figurek… Dziwne jest to, że to jest tylko w tej grze… kolega ma tą samą wersję i u niego jest ok, stąd moje podejrzenia… Ściągnąłem GPU-Z i zrobiłem pomiar temperatury, i wyszło tak : w Windowsie (XP) temperatura wynosi 46*C, lekko się obniża i podwyższa, ale niewiele (nawet nie o 1*C). W Need For Speed temperatura waha się od 56*C do ok 60*C… Moja karta to NVIDIA GeForce 8600GT i ma około 2.5 roku… Czy to jest normalna temperatura ? I co może powodować błędy w grze ?

Pozdrawiam, Szymek :wink:

Zainstaluj nowe stery, przeczyść kartę graf z kurzu (choć mogą być to artfakty :!: )

A czym najlepiej przeczyścić kartę ?

Btw, co to są artfakty ?

//EDIT

To zdarza się zawsze podczas tych samych wyścigów i zawsze w tych samych miejscach, więc może to błąd gry na moim systemie operacyjnym ?

//EDIT2

Kolega ma Viste więc może po prostu są błędy gry na xp ?

Pędzelek z naturalnego włosia, lub kup puszkę sprzężonego powietrza i przedmuchaj pcb i chłodzenie.

Kolorowe figurki, paski i wszystko inne co zmienia obraz.

Na początek stery zmień

prawidlowa-instalacja-nowego-sterownika-karty-graficznej-t9838.html

prawidlowa-instalacja-bibliotek-directx-t213229.html

Okej, zajmę się tym jak wrócę od kolegi… Co do tego, zainstalowałem naj. stery ze strony nvidia.pl i grałem przez około pół godziny, i nic się nie stało ale dla pewności przeczyszczę wszystko :slight_smile:

szymek291 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.