Migoczacy (wylaczajacy sie) ekran w Toshiba A200-1MB

(Kozok8) #1

Witam,

w internecie jest wiele watkow na ten temat ale bez konkretnej odpowiedzi.

Mam problem z Toshiba A200-1MB z Vista na pokladzie. Od pewnego czasu migotal mi ekran... w koncu doszlo do tego, ze zaczal sie wylaczac sam z siebie, choc komputer chodzil normlanie dalej, dzieje sie tak tylko na zasilaniu bateryjnym bez wzgledu na to czy wifi jest wlaczone czy nie (roznie na ten temat pisano). Nie mam pojecia co z tym zrobic :confused: wysylka do serwisu to ostatecznosc... czeka sie 28dni. Kombinowalem ze sterownikami do grafiki nei pomogalo...

Jesli ktos sobie z tym poradzil BARDZO prosze o pomoc.

(Dontbesoso) #2

bzdura, nie czeka si臋 28 dni (to jest tylko maks dla reklamacji) - tw贸j problem to usterka sprz臋towa, nie wykombinujesz softem. Niekoniecznie nawet musi dotyczy膰 matrycy, mo偶e to bateria albo co艣. A je艣li to bateria i pewnego dnia tw贸j sprz臋t si臋 spali?

(Kozok8) #3

no wiec... Twoje ostatnie zdanie poprawilo mi humor :wink: czytalem jeden post dotyczacy wysylki tego samego laptopa do serwisu, cala taka impreza "kosztowala" uzytkownika 28 dni wiec to nie sa bzdury. Nie bardzo moge pozwolic sobie na taka przerwe. On tak jak reszta problemu nie rozwiazali

(Dontbesoso) #4

Czasem tego nie obejdziesz, niech se serwis grzebie, za to im p艂acisz. Ewentualnie, mi to podpada bateri膮, porozgl膮daj si臋 za serwisem laptop贸w w twoim mie艣cie i podpytaj, czy maj膮 bateri臋 pasown膮 do twojego modelu, spr贸buj spr贸bowa膰 i sprawd藕, czy wyrabia takie rzeczy.