Migracja konta pocztowego z Windows Live 2012 do Thunderbirda

Witam

Nie mogę zaimprotować pliku konta pocztowego .iaf z Programu Windows Live Mail do Thunderbirda . . Wyświetla mi się komunikat " Wystąpił błąd podczas importowania ustawień . Niektóre lub wszystkie ustawienia mogły nie zostać zaimportowane

Postępowałeś według tego poradnika?
https://support.mozilla.org/pl/kb/migracja-poczty-do-thunderbirda#w_migracja-z-programu-windows-mail-lub-windows-live-mail-do-thunderbirda

Tam jest napisane jak skopiować wiadomości i kontakty a ja potrzebuje skopiować wszystkie ustawienia konta pocztowego a wiadomości nie potrzebuje kopiować , ponieważ wiadomości i tak same pobierają się z serwera

Ustawienia konta pocztowego znajdziesz u dostawcy. W większości popularnych serwerów, ustawienia zostanę pobrane automatycznie.

W większości tak , ale jest to konto firmowe i nie korzysta ze zwykłych serwisów

Jeżeli plik ustawień się nie synchronizuje, to możliwe, że nie jest zgodny. W takim układzie będziesz musiał przepisać dane, choć jestem przekonany, że bez problem się zaimportują przez Thnderbird. Zawsze możesz spróbować - jak się nie uda, to będziesz wiedział na pewno. U nas w firmie korzystamy z usług mało znanej firmy, a mimo wszystko ustawienia konta zawsze się importują automatycznie.