Migracja na system Windows 7 - kilka pytań


(Lost World) #1

Witam

Zastanawiam się nad migracją do systemu Windows 7 , z tego co wiem - ludzie chwalą sobie ten system a , że mam możliwość pobrania z msdn za darmo , więc dlaczego nie.

Pierwsze pytanie , jak ten system sprawuje się dla komputerów Acer Extensa 5220? Stery , stery i jeszcze raz stery? - nie mam płytki , tylko tą ukrytą partycję. Obecnie mam Vistę.

Jak z oprogramowaniem? ESET , wirtualizacja , office? Jak z bezpieczeństwem tego systemu? Dodam , że chyba mam możliwość pobrania angielskiej wersji na systemy 32 bitowe - mój poziom języka Angielskiego jest dostatecznie dobry.Chodzi mi o to , czy sobie poradzę etc.

Jak z obsługą sprzętu? iPod , pendrive , dyski ? Jak z Wi-Fi?

Jak z siecią domową , mam dwa komputery i chciałbym utworzyć jeden dysk sieciowy dla tych dwóch komputerów - ktoś może bawił się w takie coś?

Jeżeli już warto , to jak zrobić kopię dokumentów z Visty na Windows 7 , mam dużo ważnych dokumentów a nigdy nie ma czasu na zrobienie kopii (jakieś 70 GB dokumentów) , i nie mam jakiegoś konstruktywnego pomysłu jak to spakować , czasu zresztą też.

Proszę o wszystkie wypowiedzi , dziękuję.


(ITCode) #2

acer-extensa5220-wndows-t350080.html

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Upg ... 15011.html

Software na 99.9% zainstalujesz.. nie migrujesz z XP na Vistę tylko z Visty na 7 więc wiesz... o to się nie martw i o angielski też.

nie wiem jak iPod.. reszta cacy.

http://www.microsoft.com/poland/windows ... nsfer.mspx