Mikrofon Creative Fatality

Właśnie dostałem zamówione słuchawki creative fatality hs-800

1.jpg

Słuchawki dobre, ale mikrofon nie działa (na starym mikrofonie działa).

Próbowałem w rejestrator dźwięku, skype i grach, nic nie słychać lub są szumy.

Sprawdzałem on/off i podłączałem mikrofon do niebieskiego wejścia (dosiekałem mikrofon).

Nie miałem okazji sprawdzić na innym PC.

Ludzie piszą, żeby przeinstalować sterowniki, ale czy to coś da jeśli na starych działa? ktoś podawał “specjalne sterowniki” do tych słuchawek, ale link wygasł.

Dużo osób ma ten problem i nie wiem czy przeinstalować sterowniki czy oddać na gwarancje.

http://www.google.pl/#hl=plsource=hpq … 80bih=861

Ja żadnych sterów nie instalowałem i działa :open_mouth: Ale na początku też nie działał :smiley: Tam w opcjach wind-y włączałem, dawałem ok ale po zamknięciu okienka samoistnie się wyłączało :confused: Kilka razy tak robiłem aż zaskoczyło i zaczął działać :smiley: Sprawdź czy do dobrego wejścia podpinasz bo

ti się nie podpina :stuck_out_tongue: podpinasz do różowego :smiley: sprawdź czy mic na kablu nie masz na off (opwinien być na ON! !!

Sprawdź jak masz podłączony mikrofon do słuchawek. Wypustka na wtyczce mikrofonu powinna wejść do rowka w gnieździe na słuchawce. Miałem kiedyś taki sam problem i to rozwiązanie pomogło.

Pozdrawiam :slight_smile:

lagum ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.