Mikrofon - czemu nia działa?


(arlid) #1

Mam problem z mikrofonami - żaden nie chce działać. Odłączyłem wszysrtkie kable od głośników i wsadziłem sam mikrofon i tez nie działa. Przestał działac po przeinstalowaniu systemu - może powiecie mi co gdzie trzeba ustawić itp. może ja mam coś źle ustawionego.


(Morgenowsky) #2

Nie działa, tzn. nie nagrywa głosu?

Wejdź w regulację głośności i zobacz czy wszystko jest ok.

Jeśli nie wiesz jak poustawiać to sprawdź mój drugi post w tym temacie

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... =regulacja


(arlid) #3

No tak to akurat miałem i dalej nic, a może to być wina sterowników do karty graficznej??


(Skooro) #4

Proste. To nie wina sterowników do karty graficznej że nie działa Ci mikrofon :smiley: Normalne że nie słyszysz czy mikrofon Ci działa skoro masz odłączone głośniki :smiley: .... podłącz głośniki pod zielone wejscie żeńskie jack, a mikrofon pod żeńskie różowe(czerwone) ... w regulacji dźwięku w zakładce opcje>właściwości ustaw microfon dla nagrywania i odtwarzania.. w ustawieniach dźwięku w panelu sterowania ustaw dla głosu swoją karte dźwiękową pod jaką masz podłączone POPRAWNIE głośniki.

odpal rejestratora dźwięku żeby zobaczyć czy komputer nagrywa to co mówisz do mikrofonu podłączonego pod żeńskie wejscie jack różowe :D:D:D


(Mario C) #5

a co karta dźwiękowa ma do grafiki, sprawdź czy dobrze zainstalowałeś stery do dźwiękowej jeżeli masz everest to masz w nim linki douaktualnień do sterów do wszystkich kart i płyty. Sprawdź czy masz prawidłowo zainstalowaną kartę dźwiękową


(arlid) #6

sorki dzwiękowej hehe mój błąd :lol:


(JNJN) #7

Poczytaj ustawienia dla Twojego systemu i rób:

http://www.skype.com/intl/pl/help/guide ... setup.html


(arlid) #8

A moglibyście polecić mi mikrofon w miarę tani i żeby miał opcję "redukcji szumów". Nie znam się za bardzo na mikrofonach.