Mikrofon czy słuchawki z mikrofonem

Czy możliwe jest podłączenie słuchawek z mikrofonem tak że jak np. będę rozmawiał to rozmówce będę słyszał w głośnikach.

Czy lepiej kupić mikrofon?

Jeśli chcesz tak jak napisałeś, to lepiej zwykły mikrofon, bo tak się na moja wiedzę nie da, że słuchawki podłączone, a dźwięk i tak “leci” z głośników.

Owszem, mozliwe.

Oczywiście, że tak. Słuchawki mają 2 wtyczki - na mikrofon i na głośniki. Podłączasz do karty dźwiękowej w złącze MIC wtyczkę od mikrofonu ze słuchawek a w złącze wyjściowe głośniki od kompa.

Bo nie wiem co kupic. Sam mikrofon czy słuchawki z mikrofonem.

Zależy mi na tym żeby było słychać przez głośniki.

Jak bedziesz z kimś rozmawiał i głos będzie słyszalny w głośnikach to przecież mikrofon wyłapie to i puści spowrotem to tworego rozwówcy… W takim przypadku lepiej jest rozmawiać przez kompa tak by głoś był słyszalny w słuchawkach to nie będzie problemów… ale to już wybór do Ciebie należy.

Lepiej kupić osobno sam mikrofon. Za takie same pieniądze z pewnościa dostaniesz lepszy mikrofon niżeli miałbyś go kupić razem ze słuchawkami.

Radzę kupić słuchawki z mikrofonem aby uniknąć sprzężenia zwrotnego.

Od siebie polecę Ci http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11510

Noi mam dylemat.

Skoro przez słuchawki z mikrofonem będę mógł rozmawiać przez głośnik i przez słuchawki to raczej takie kupie.Jak będzie lepiej to sie okaże jutro.

Jest lepszym rozwiązaniem. Masz dwie opcje.

Możesz rozmawiac przez słuchawki i głosniki jak masz ochotę.

Czyli sugerujecie, że jak podłączy mikrofon ze słuchawkami, to i tak dźwięk będzie ‘puszczany’ przez ogólny głośnik? Oj… Nie wydaje mnie się…

Nie tak do końca. Jeśli nie mamy dodatkowego gniazda na słuchawki to wtedy faktycznie robi się problem.

Ja mam taki mały pierdzielnik z trzema gniazdami do którego podłączam słuchawki z mikrofonem i głośniki, a od tego pierdzielnika idą dwa kabelki do kompa. Pierdzielnik ma przycisk za pomocą którego przełączam się między słuchawkami a głośnikami. Mikrofon działa niezależnie od pozycji przycisku. Cena około 16 zł. Można kupić w sklepach z częściami elekronicznymi.

znpof09dd8xglkdjm.jpg

I to jest już pewnym ciekawym rozwiązaniem. Sam sobie chyba takie coś załatwię :wink:

Uzywam takiego rozgałęźnika od zawsze. Bardzo dobre rozwiazanie.