Mikrofon do 100 zł

Cześć wam.
Poszukuje taniego mikrofonu do 100-150 złotych max.
Potrzebuje go do:

  • Rozmowy z kumplami na ts/discord
  • Nagrywania głosu w dobrej jakości (YT/Twitch)

Aktualnie korzystam z mikrofonu firmy Logitech Dialog-320. Posiadam go już… z 15 lat będzie.
Jednakże po tym czasie zaczęły mnie męczyć jego wady tj.
-cichy,
-małe szturchnięcie wystarczy by się złożył,
-czasem przerywa.

Przejrzałem internet i te modele rzuciły mi w oko:
(kolejność od najbardziej do najmniej podobających się)

  1. Trust MICO
  2. Tracer Screamer
  3. Trust STARZZ
  4. Mikrofon od Guitar Hero

Co możecie mi o nich powiedzieć? Używaliście któregoś? Jakie macie odczucia? Polecacie?
Jakieś wady? Może macie ciekawszą alternatywę?
Dzięki :smiley:

Nie no, ale nie wszyscy naraz…

W tej cenie kupiłbym raczej jakiś mikrofon krawatowy ze wzmocnieniem sygnału np. BOYA BY-M1, za około 60zł
Do tego odpadnie problem z jego umiejscowieniem i jakimiś szturchnięciami uderzeniami itp.
Sensowniejszy niż te pseudo wyglądające na pro mikrofony do kompa, które podałeś.
Chcesz coś lepszego do kompa to rozejrzyj się za mikrofonami na USB, efekty będą lepsza niż z mikrofonami z jack podłączonymi do zintegrowanej dźwiękówki, choć one kosztuję jednak ponad budżet.

Novox NC-1 ~ 250 zł
ISK AT-100 ~ 200 zł
Superlux E205U ~ 180 zł
ALCTRON UM900 ~ 180 zł

No dobra, tyle że nie mam aż takiego budżetu. Stąd moje zapytanie odnośnie tanich mikrofonów do ok 100 zł.
—edit—
nie poszukuje krawatowych mikrofonów*

A Trust Madell? Jak on sie sprawdza?

Nie ważne, można zamknąć…

Do 100 zł najlepszy jest Trust Madell 21672. Do nagrywania głosu będzie wystarczający. Nagrany dźwięk jest czysty, mikrofon nie zajmuje całego biurka prezentuje się ok. Co do jakości, na YT znajdziesz nagranie, w którym sprawdzisz jak brzmi i jak zbiera.

Ja ostatnio testowałem trust mico i jest bardzo dobry. Do prostego nagrywania jak najbardziej na plus