Mikrofon działa tylko na skype

Witam. Otóż kiedyś pisałem tutaj, że miałem problemy z dźwiękiem. Został on naprawiony po wgraniu sterowników, et cetera, ale nie wszystko działa jak należy. Chodzi o mój mikrofon. Niby podczas rozmowy testowej na Skype, czy też pogaduszkach na Ventrilo i TeamSpeaku działa jak należy, ale gdy już otwieram rejestrator dźwięku i tam chcę coś nagrać - nic nie słychać. Jeśli odpalę odtwarzacz muzyki i nacisnę “Nagrywaj” to słychać daną piosenkę, ale strasznie słabo, natomiast, gdy ja staram się coś powiedzieć, kompletna cisza, poza jakimiś szelestami. Zależy mi na tym, żeby działał, jak należy (tym bardziej, że mam 2 pary nowych słuchawek, dlatego wina nie może leżeć po stronie sprzętu zakupionego) ponieważ dawniej amatorsko pisałem teksty i nagrywałem coś własnego pod swoje bity, a teraz nie mam takiej szansy. Proszę o pomoc :slight_smile:

a masz podpięte pod odpowiednie gniazdo ??

Fedrix ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Tak, mam podpięte wszystko jak należy - zielony do zielonego, czerwony do czerwonego. Z wejściami od komputera nic złego być nie może ponieważ, kilka dni temu dostałem nową kartę dźwiękową. W zakładce Głos w Panelu Sterowania wszystko pogłośnione. O co może chodzić ?