Mikrofon :/ helpp

(Csrsq) #1

Mam problem z mikrofonem. Otóż mam w domu 4 mikrofony i na zadnym mnie nie słychać. Mam win. xp home edition. moze wie ktos co musze zrobic wszystko po drodze zeby mnie bylo slychac...

(Figc) #2

wpinasz mikrofon do odpowiedniego gniazda jack do karty dźwiękowej (zazwyczaj ma czerwony kolor) następnie w panelu sterowania upewniasz się, że mikrofon NIE jest wyciszony i tyle! możesz jeszcze wypróbować w panelu sterowania>>>> dźwięki i urządzenia audio>>>> (zakładka) głos i masz Testowanie Sprzętu

(Minio Dp) #3

micro8fc.jpg

Wykonaj powyższe czynności i powinno być ok :wink:

(Csrsq) #4

ustawilem tak i nie slychac mnie ;o tzn jak testuje sprzęt to mi sie te zielone kreski nie podnoszą jak mówie, ale jak puszcze np. mp3-ójke to wtedy te kreski sie ruszaja... o co z tym biega...

(lazikar) #5

Na tym screnie masz widoczne jeszcze Opcje. Wejdz wam kliknij sterowniki zaawansowane. Pod mikrofonem będzie widoczny przycisk sterowniki zaawansowane. Klikasz i masz dwie opcje. Jedną z nich odznacz lub jak sa wszystkie odznaczone to kombiunuj i pozaznaczaj . :smiley:

(system) #6

Stary > Programy > Akcesoria > Rozrywka > Rejestrator dzwieku

wlacz ten program nacisnij przycisk z czerwona kropka i powiedz cos jesli po zapisaniu pliku bedzie slychac to co powiedziales to bedzie znaczyc ze mikrofon dziala, a jesli chcesz to slyszec sie w glosnikach to juz koledzy wczesniej pisali jak to zrobic :wink:

(Csrsq) #7

zrobilem to nagralem ale nie slychac nic jak mowilem^^

(fiesta) #8

Jak mikrofony sprawne i wszystkie ustawienia ok to:

Pierwsze najbardziej banalne rozwiązanie (tylko proszę nie pisz że robię z Ciebie :glupek2: )

czy mikrofony podpinasz do prawidłowego wejścia ??

Drugie:

odinstalować sterowniki audio i zainstalować ponownie

Trzecie: najmniej optymistyczne:

spalone wejście mikrofonowe na karcie dźwiękowej :arrow: zakup nowej karty dźwiękowej (naprawa z reguły niopłacalna)