Mikrofon - jaki polecacie

Ostatnio zacząłem szukać nowego mikra, bo fabryczny wbudowany w laptop jest trochę upierdliwy. Chciałbym się zapytać, jaki jest preferowany mikrofon do rozmów przez TeamSpeak3? Uprzedzam, że w moim mieście są tylko: Media Expert (byłem, to tylko jako zamówenie ze strony internetowej), Komputronik, Eltehbiur (czy jakoś tak), Neonet (byłem wcześniej w innym celu i nie zauważyłem nic) i Saturn.

Od ponad roku korzystam z mikrofonu Trust. Kupiłem go w Media Expert. Jakość do TSa według mnie spokojnie wystarcza. Co do bardziej technicznego opisu musisz sobie wygooglować. W każdym razie jak dla mnie spełnia oczekiwania.

Jak napisać pytanie na tej stronie? ktoś mi powie?

Tak konkretnie to chcesz założyć własny temat, czy udzielić odpowiedzi w tym? Jeżeli to drugie, to przecież powyżej post już dodałeś więc chyba wiesz jak.

Raczej “ten” mikrofon powinien być kompromisem pomiędzy ceną a jakością, bo 100 zł to trochę przesadzone. Ja znalazłem mikrofon na Media Expert kosztujący ok. 20 zł i myślę, że pewnie jest lepszy.

Lepszy pod jakim względem? Ceny? Jeśli to jedyne kryterium to Ci na allegro może za dychę znajdę. Fajnie jakbyś podał jakiś zakres cenowy

Oczekuję (bardzo) dobrej jakości za niską cenę. Budżet do 50zł.
Jutro wybieram się do Komputroniku, może coś znajdę…

Brnąłbym dalej w Trusta ale głównie ze względu na dobre opinie tego konkretnego modelu. Pogrzebałem trochę po internetach i ludzie nie narzekają.

to nie mój post i nwm jak???

  1. Mogłeś swoje pytanie napisać pod losowym tematem z działu “O portalu” (i tak oflagowaliby to jako ‘nie na temat’)
  2. Jak jesteś nowy, przeczytaj regulamin portalu oraz forum (to drugie jest szczerze ważniejsze w tym miejscu).
  3. Mnie nikt nie kierował za rączkę, co i jak zrobić, dzisiaj trzeba mieć namiastkę domysłu, aby coś się dowiedzieć.
    PS. Przepraszam moderatorów za dyskusję nie na temat.