Mikrofon - jaki polecacie

(wojtek20124) #1

Ostatnio zacząłem szukać nowego mikra, bo fabryczny wbudowany w laptop jest trochę upierdliwy. Chciałbym się zapytać, jaki jest preferowany mikrofon do rozmów przez TeamSpeak3? Uprzedzam, że w moim mieście są tylko: Media Expert (byłem, to tylko jako zamówenie ze strony internetowej), Komputronik, Eltehbiur (czy jakoś tak), Neonet (byłem wcześniej w innym celu i nie zauważyłem nic) i Saturn.

(ArcanusPL) #2

Od ponad roku korzystam z mikrofonu Trust. Kupiłem go w Media Expert. Jakość do TSa według mnie spokojnie wystarcza. Co do bardziej technicznego opisu musisz sobie wygooglować. W każdym razie jak dla mnie spełnia oczekiwania.

(Leznis) #3

Jak napisać pytanie na tej stronie? ktoś mi powie?

(rgabrysiak) #4

Tak konkretnie to chcesz założyć własny temat, czy udzielić odpowiedzi w tym? Jeżeli to drugie, to przecież powyżej post już dodałeś więc chyba wiesz jak.

(wojtek20124) #5

Raczej “ten” mikrofon powinien być kompromisem pomiędzy ceną a jakością, bo 100 zł to trochę przesadzone. Ja znalazłem mikrofon na Media Expert kosztujący ok. 20 zł i myślę, że pewnie jest lepszy.

(ArcanusPL) #6

Lepszy pod jakim względem? Ceny? Jeśli to jedyne kryterium to Ci na allegro może za dychę znajdę. Fajnie jakbyś podał jakiś zakres cenowy

(wojtek20124) #7

Oczekuję (bardzo) dobrej jakości za niską cenę. Budżet do 50zł.
Jutro wybieram się do Komputroniku, może coś znajdę…

(ArcanusPL) #8

Brnąłbym dalej w Trusta ale głównie ze względu na dobre opinie tego konkretnego modelu. Pogrzebałem trochę po internetach i ludzie nie narzekają.

(Leznis) #9

to nie mój post i nwm jak???

(wojtek20124) #10
  1. Mogłeś swoje pytanie napisać pod losowym tematem z działu “O portalu” (i tak oflagowaliby to jako ‘nie na temat’)
  2. Jak jesteś nowy, przeczytaj regulamin portalu oraz forum (to drugie jest szczerze ważniejsze w tym miejscu).
  3. Mnie nikt nie kierował za rączkę, co i jak zrobić, dzisiaj trzeba mieć namiastkę domysłu, aby coś się dowiedzieć.
    PS. Przepraszam moderatorów za dyskusję nie na temat.