Mikrofon łapie głośniej szum niż głos

Mam problem z mikrofonem.Mikrofon jest odczepiany od słuchawek :http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=SP-011-OZ

Był od czepiony przez jakieś 2 dni. Dzisiaj go podłączyłem i na Skype jak i w Audiacity słychać, że mikrofon łapię głośniej szum niż mój głos;głos jest do tego strasznie stłumiony.

Próbowałem go jeszcze raz podłączyć, podłączyć do innego gniazda, grzebać w ustawieniach windowsa jak i zmienić coś menadżerem Realtek HD Audio

ale nic to niedało.

Proszę o szybką pomoc.

Moim zdaniem to awaria samego sprzętu też tak miałem ale z słuchawkiami CREATIVE FATALITY, również mikrofon przy nich jest odłączany ale u mnie wystarczyło poruszać  końcówką miktofonu, jak i z jednej tak i z drrugiej strony.

to nic nie daje

Hej,

Spróbuj sprawdzić działanie mikrofonu na innym komputerze. Jeśli będzie działał poprawnie, problem jest w konfiguracji i ustawieniach systemu. Jeśli nie - prawdopodobnie to problem sprzętowy.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przeczyść gniazdko od mikrofonu w słuchawkach sprężonym powietrzem lub po prostu przedmuchaj ustami. Zobacz czy nie wleciał tam jakiś mały papierek lub coś takiego.