Mikrofon nie działa, choć jest sprawny

WItam. Mam problem z mikrofonem, którego nie jestem w stanie naprawić więc zwracam sie z prośbą do Was. Mikrofon jest sprawny na 100% jest również (na 99,9%) podłączony w dobrym gniazdku.

Gdy w panelu sterowania wybieram dzwieki i urządzenia audio i wybieram testowanie sprzetu, wszystko działa, słysze swój głos.sądze więc, że Zarówno mikrofon jak i głośniki są sprawne. Jednak gdy już zakończe testowanie dalej nie słysze żadnego odgłosu gdy powiem coś, lub dmuchne w mikrofon. Prosze o pomoc

.

Ps. przeglądałem już tematy tego typu, niestety nic w moim przypadku raczej nie działało . :confused:

Sprawdzałeś na Skype?

KimariTakashiro ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Może wina leży po stronie sterowników,zainstalowałeś najnowsze z strony producenta?

gural777 Możliwe że tak, wcześniej działał. ale miałem wymienianą karte graficzną. Może to wina sterowników… Mniemam że muszę pobrać sterowniki Audio, tak ? Może lepiej będzie jak wy mi wybierzecie te właściwe (XD)

Moja karta to RADEON X800 GTO

Podaj model płyty głównej ponieważ są potrzebne sterowniki od dźwięku a nie od karty graficznej.

NIestety nie znam modelu. Użyłem programu Aida32 ale pisze, że nazwa płyty głównej jest nieznana :confused:

Użyj Speccy

model płyty głównej to M3N78-VM (AM2)