Mikrofon nie działa na skype, na pozostałych komunikatorach normalnie śmiga

Witam. Otóż mam taki problem, od jakiegoś czasu nie działa mi mikrofon na skype. Dodam, że wcześniej wszystko normalnie działało. Mikrofon jedynie nie działa na skype, na ts’ie itp, oraz podczas gry w cs’a normalnie mnie słychać, problem jest wyłącznie podczas próby rozmowy na skype. Wszystko jest ustawione tak jak zawsze było i zawsze w takich ustawieniach działało. Ktoś może miał podobny problem i jest w stanie mi pomóc ? wesoly.gif

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

To zobacz czy źródło wejścia/mikrofonu w programach jest dobrze wybrane (mogło się ustawić na inną kartę dźwiękową lub HDMI) oraz czy w sterowaniu głośnością suwaki od Skype i TS nie są wyciszone.

Mikrofon jakimś cudem zaczął na tym skype działać, nic nie zrobiłem ale zaczął. Natomiast teraz borykam się z innym problemem, jak rozmawiam na skype, to mój kolega słyszy wszystko co robię, np. muzyke którą puszczam, wszystkie dźwięki co bym nie zrobił. Dodam, że wszystko mam na słuchawkach, ktoś wie o co chodzi :P?