Mikrofon nie działa przy komunikacji sieciowej

Witam. Mam problem z mikrofonem. Widziałem już sporo takich tematów ale mój jest inny. Otóż mam słuchawki z mikrofonem (Fatality-Creativa) i win7HomePremium i laptopa Della. Łącze sie z ludźmi do komunikacji głoswoej przez Xfire’a. Ja wszystko słysze ale mnie nie słychac w ogóle, przy gg i skype jest tak samo. W programie Windowsowskim jak testuje mikrofon jest ok. Sterowniki do karty dźwiękowej reinstalowałem. Rejestrator dźwięku windowsa nagrywa mój głos i moge go normalnie odtworzyc. Service pack 1 zainstalowany. Sterowniki do dźwięku obecnie stare bo na nowych jest to samo, wiec to bez różnicy. Skończyły mi sie pomysły i prosze o pomoc! A i najlepsze jest jeszcze to, ze kilka miechów temu wszystko działało na picuś glancuś. Dla mnie wygląda to tak jak by windows nie wypuszczał rejestrowanego głosu prze kabelek sieciowy, jak by coś go blokowało… nie wiem firewall? ale jak? już sam nie wiem. Dodam że próbowałem wyłączac jedną karte dźwiekowa(bo mam dwie), włączac drugą i tak na zmiane i razem ale ciagle to samo:(

czeki300 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Może wystarczy ustawić domyślne urządzenia do nagrywania?

A jak to zrobic?