Mikrofon nie działa windows 7

(Sebekston) #1

Witam, otóż zainstalowałem windowsa 7, sterowniki.Jest dźwięk wszystko , ale nie mam mikrofonu , po prostu nie działa, wcześniej miałem windows 7 i działało , na xp też a teraz w ogóle nie chce działać i nie wiem co robić. Proszę o pomoc pilna sprawa !!

(JNJN) #2

A sprawdzałeś na innym mikrofonie? na tylnym gnieździe?

Sprawdź w dźwiękach i zakładka nagrywanie, czy sterownik go widzi?

(Sebekston) #3

Czytałem dziś od godziny 10 nic nie pomogło sprawdziłem na 5 mikrofonach nie działa a inne działają na laptopie nie wiem w czym tkwi błąd tak jakby nie rejestrował dźwięku.

(JNJN) #4

Jasne, odpowiedź na pytania.

(Sebekston) #5

a wiec tak na wolno stajacym dynamiku pojemnosciowce i 2 starych z szafy jestem osoba ktora kozysta z mikrofonow na codzien

-- Dodane 18.10.2013 (Pt) 19:13 --

dodatkowo zapomnialem dopisac wyskakuje blad "bitmap image is not valid error"

-- Dodane 18.10.2013 (Pt) 19:51 --

Tu dodaje ss odnośnie procka karty i innych sterowniki z płytki wgrane nie wiem czy to ma znaczenie ale zdaje mi się ze przed formatem nie działał na pc mikrofon jeżeli podłączam pod różowe wejście np głośniki to słyszę muzykę. Ale żadnego mikrofonu nic.

aaa.pngfile.html

Bez tytułu.pngfile.html

(adamok) #6

Czy aby na pewno podłączasz to odpowiedniego gniazda? Bo jak opisujesz że z czerwonego słyszysz dźwięk to w takim razie jest to urządzenie wyjścia. Pokombinuj...

Wejdź w menu start wyszukaj rejestrator dźwięku i zacznij mówić, zobacz czy wskaźnik będzie się poruszał.

(Sebekston) #7

Wskaźnik się nie rusza jak podpinam jak zwiększam częstotliwość na full i dźwięk wtedy tylko pokazuje szum a mojego głosu nic tak samo na gnieździe tylnim jak i przednim.

(adamok) #8

To kliknij PPM na ikonkę głośnika na pasku zadań i kliknij urządzenia do nagrywania, zobacz czy tam wskaźnik się porusza, ewentualnie zmień urządzenie na domyślne.