Mikrofon nie działa

Działał jeszcze parę dni temu ( sprawdziłam po zakupie) Dzisiaj cisza. Karta Realtek 97. Nawet nie słychać szumów. W odtwarzaniu dźwięku mam mikrofon wycisz zaznaczone. W nagrywaniu mam ptaszek przy mikrofonie ( tam jest zaznacz napisane). Jak zaznaczę odtwarzacz cd to też nie działa. W zaawansowanych jest tylko jakiś 1 mic boost jako inny sterownik (zaznaczenie nic nie daje). Sterowniki tonu są niezmienialne. Mikrofon ze słuchawkami podpięty z przodu. I w takiej konfiguracji działał jeszcze niedawno. Zainstalowałam potem tylko program do strojenia gitary ( po to jest mi ten mikrofon potrzeby) In-Tune.

Sam sobie odpowiedziałeś… Odznacz wycisz przy mikrofonie powinno pomóc. A jak nie to sprawdź zaawansowane pod mikrofonem i sprawdz czy masz tam zaznaczone “mikrofon przedniego panelu” przynajmniej u mnie tak jest :]

Gdzieś znalazłam informacje, że w odtwarzaniu ma być właśnie mikrofon zaznaczony ( czyli wycisz). Zresztą czy jest włączone wyciszenie w odtwarzaniu czy nie i tak nie działa.

A mikrofon podpięty z tyłu działa?

Może masz suwak Mic opuszczony na dół?

Wszystkie suwaki są do góry. Z tyłu to gdzie mam podłączyć ? :-k. Bo chyba nie tam gdzie głośniki prawda ?

Złączono Posta : 17.09.2007 (Pon) 19:55

Podpięłam do różowego wejścia z tyłu i też nie działa ( jak podłączam to słychać pyknięcie w głośnikach ).

Baaaaaaardzo proszę o pomoc.

no suwaki mogą być do góry ale jak masz zaznaczone wycisz przy mikrofonie to i tak nie będzie chodził