Mikrofon nie działa

(Sebans3) #1

A więc poczytałem trochę na forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Mój problem polega na tym że gdy wchodzę do start/panel sterowania/dźwięki i urządzenia audio/audio to nagrywanie dźwięków jest w ogóle nie dostępne. Tak jakbym nie miał sterów do tego. Mikrofon podpinam do panelu z przodu i z tyłu i nic. Muzyka wszystko ładnie gra (nowe słuchawki) ale mikrofon nie działa. Nawet jak chciałem sprawdzić mikrofon jak nagrywa w "Rejestrator dźwięku" to tam jest wyłączona ikona nagrywania. proszę o pomoc

(Konradwitowski) #2

a sterowniki masz zainstalowane?Sprawdz czy masz podpiety mikrofon pod rózowe wejscie

(Sebans3) #3

mikrofon podpięty pod różowe wejście słuchawki pod zielone. Stery właśnie nowe zainstalowałem. Jest już menu mikrofony wszystko ustawiłem na fulla. Daje nagrywaj w Rejestratorze dźwięku i nie nagrywa dźwięku

(mareksolak) #4

A jaka to karta?

Wiem z własnego doświadczenia (mam Realtek AC97) , w Sound Effect jest opcja Jack Sesing i tam przypisuje się użądzenia do poszczególnych wyjśc

Nie wiem jak u Ciebie , ale zobacz w tray-u czy nie ma czegoś podobnego

(Sebans3) #5

podpiąłem teraz do tyłu mikrofon i działa, tylko jakaś słaba jakość jest. Ale już się bawię w ustawieniach. Płytę mam "MSI 915G COMBO"