Mikrofon nie funkcjonuje (Niewidoczny dla komputera)

Witam!

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ, który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora . Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

No  nie wiem czy go"nie widzi".  Przecież na zielonym tle “ptaszek” jest, to znaczy że mikrofon jest widoczny. Pytanie czy samo wejście nie jest wyciszone(prawie do zera) lub coś w tym  rodzaju.  Mam prawie identycznie, 6 wejść, 3 dla mikrofonu,  i to z"ptaszkiem" działa. Myślę że przyczyna tkwi gdzieś indziej.

.

A zajrzyj do menedżera urządzeń czy tam nie zgłasza jakichś problemów. W panelu sterowania wejdź w>Dźwięk>PPM na wejściu i “zaptaszkuj”>Pokaż wyłączone urządzenia i Pokaż odłączone urządzenia ,czy w tej pustej zakładce “Coś” się pojawi. Zakładamy że mikrofon podłączasz do właściwego wejścia.

Sorry-teraz dojrzałem że masz screen z menedżera urządzeń.

Coś się pojawia :slight_smile: