Mikrofon nie łapie głosu

Mikrofon jest sprawny, ale nie łapie głosu. Sterowniki wszystko ok, więc o co chodzi?

Może w opcjach nagrywaniach jest zaznaczona inna opcja niż mikrofon ? Np Line In. Zajrzyj do ustawień :wink:

Nie, to nie to :frowning: Dodam, że przed formatem, który robiłem parę dni temu, wszystko było ok, a było tak samo podłączone i te same sterowniki.

edit: działa, zaznaczyłem wycisz w regulacji nagrywania i działa Oo

Pewno masz Azalię - musisz zaktualizować windę o poprawkę do HD Audio.:mrgreen:

Kiedy włączę systemowy rejestrator dźwięku i włączę jakąś mp3 to mi nagrywa, ale jeśli powiem coś do mikrofonu to nic nie nagrywa. ■■■?

Ponawiam prośbę o pomoc. Ogólnie wczoraj rano jeszcze normalnie gadałam na Ventrilo, a wieczorem ni stąd ni zowąd mikrofon przestał mi działać. Jedyny problem, jaki zuważyłam, to wtedy, kiedy wychodziłam z Mumble zacięło się- nie sądzę, żeby to jednak miało jakikolwiek wpływ. Mam Viste i kiedy wchodzę w ‘Urządzenia do nagrywania’, pisze, że frontmic mam w pracy w toku, ustawienia takie, jak wcześniej miałam, żadnego wyciszenia. Jedynie kiedy pukam w mikrofon, zielony poziom z boku się nie rusza, a z tego, co pamiętam powinien. Kiedy nagrywałam się na Ventrilo, słychać było tylko szum, a kiedy mój znajomy mówił do mnie w tym czasie- jego w tle było słychać, mnie dalej nie. I jeszcze dodam, że to nie wina słuchawek czy mikrofonu- we wszystkich słuchawkach jest tak samo. Mam laptopa, więc mam i wbudowany mikrofon- kiedy z kolei na niego przełączam i stukam gdzieś w jego okolicach, to zielony paseczek skacze- to tak jakby mogło kogoś naprowadzić.

Ściągałam sterowniki, robiłam przywracanie systemu sprzed 4 dni- dalej to samo. Może ktoś się orientuje? :frowning: