Mikrofon POMOCY!

Witam mam problem ze sluchawkami a dokladniej z mikrofonem. Sa to sluchawki Creative Fata1ity i sluchawki pieknie ladnie dzialaja a mikrofon działa strasznie cicho i wrecz trzeba do niego krzyczec aby moj glos bylo slychac jak sobie testuje na komputerze mikrofon. prosze o pomoc…

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Płyta główna

Typ procesora Intel Celeron, 2633 MHz (26 x 101)

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-8VM533 (3 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

Mikroukład płyty głównej VIA VT8751A Apollo P4M266A

Pamięć fizyczna 256 MB (PC2700 DDR SDRAM)

Typ BIOS’u Award Modular (02/10/04)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)

Multimedia

Karta dźwiękowa VIA AC’97 Enhanced Audio Controller

SPOKOJNIE! !!

Wejdź w ustawienia dźwięku (głośniczek w trayu), poszukaj opcji MicBoost +20 dB i to rozwiąże ten problem. Jeśli potrzebne by były sterowniki (nie wiem czy masz zainstalowane, czy jedziesz na systemowych), to można je pobrać stąd (wersja dla VIA ):

http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … vm533.html

Ożyj i zwyciężaj!

sory ale możesz napisac dokladniej w co wejsc po koleji bede wdzieczny bo nie jestem jakis super ogarniety…

nie wiem czy o to kaman ale spróbuj: mene/panel sterowania/dźwięki i urządzenia audio/zakładka audio i tam popróbuj

Prawoklik na głośniku w trayu -> Właściwości. Tam będzie m.in. suwak głośności mikrofonu, powinna też być pozycja “MicBoost +20dB”.

Fan_Fatal ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, itd.). Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif