Mikrofon przestał działac

Witam,

pare dni temu zainstalowalem mikrofon, ale nie cieszylem sie nim za dlugo poniewaz dzisiaj odmowil posluszenstwa. Sprawdzilem poprzednie posty zwiazane z mikrofonami i stwierdzam ze mam wszystko dobrze ustawione tzn tam gdzie ma byc wyciszony- jest, a tam gdzie zaznaczony tez jest. Przed tym jak zauwazylem ze nie dziala instalowalem rozne programy, wyrzucilem je wszystkie na wszelki wypadek. Wyczyscilem rejestr wykasowalem sterowniki i ponownie je zainstalowalem. I NIC. Czy myslicie ze ponowne zainstalowanie windowsa pomoze? a moze ktyos ma dla mnie jeszcze jakas porade? z gory dziekuje za zainteresowanie

Przewalać winde dla mikrofonu?? Jak reinstalacja sterów od karty dźwiękowej niepomogło i też wszystko jest z ustawieniami ok to może coś nie tak z samym mikrofonem.

mikrofon jet w porzadku, zreszta kamera ma rowniez mikrofon wbudowany i ten tez nie dziala. W ustawieniach głośnosci nad mikrofonem nie ma mozliwosci przesuwania suwaka balansu. Sadze ze to moze byc jednak wina windowsa albo sterownikow. Instalowalem ostatnio program do zmiany glosu w trakcie rozmow, moze on cos nachrzanil?. A moze nieumiejetnie odinstalowalem poprzednie sterowniki?

Mówisz że nie można przesuwać suwaka. Być może właśnie to ten programie co instalowałeś namieszał. A podaj nazwe programu ja zobacze jak u mnie to bedzie :slight_smile:

start-> uruchom-> sndvol32 Mikrofon-> Zaawansowane

schowek01gz1.jpg