Mikrofon (ze słuchawkami) na USB do 200zł

Szukam jakiegoś mikrofonu do rozmów. Możliwe, że w headsecie, bo parę osób mówiło mi, że za taką kwotę to raczej nie znajdę niczego dobrego i że ogólnie lepiej brać w słuchawkach.

Pogooglałem i znalazłem coś takiego:

http://www.logitech.com/pl-pl/for-busin … vices/7919

Nie znam się, ale ogólnie to wygląda dobrze. Przynajmniej tak mi się wydaje. W każdym razie - co sądzicie? I czy macie lepsze pomysły?

Pytanie trochę nie na temat: Zakładając, że mam głośniki podłączone pod wtyczki 3,5mm i podłączę do komputera jeszcze te słuchawki, to w jaki sposób będzie się odbywało zarządzanie dźwiękiem? To znaczy - co będzie grać i najlepiej, jak to wybrać? Mam W7, więc zakładam, że pojawi się opcja w “Urządzeniach do odtwarzania”. Prawda?

Po pierwsze takie słuchawki kupisz za 30 zł(tzn. sluchawki + mikro), po drugie :

Będą grać głośniki i słuchawki, też mam tak podłączone ( z różnicą że słuchawki na wejście 3,5 i głośniki 3,5 ) i grają oba.

@ sla17 ma racje, chyba że nie masz więcej wejść w lapku na 3,5 to lipa.

Dlaczego nie pod zwykłego jacka 3,5"? Za 200zł można coś ciekawego wyrwać, a wybór słuchawek na USB za wielki nie jest…

Ale mam prawie wszystkie 3,5mm zajęte przez głośniki 5.1. Mógłbym połączyć do przedniego panelu, ale z jakiegoś powodu słyszę przepięcia z dysku, co doprowadza mnie do autentycznego szału.

Plus, na klawiaturze mam dwa porty USB (Logitech G15), więc jeśli musiałbym odłączać za każdym razem słuchawki, to wolałbym już od klawiatury, niż za każdym razem nurkować pod biurko.

Jeszcze jedno:

Zależy mi na przyzwoitej jakości mowy. Co jakiś czas uczestniczę w gameplayach kumpla i ten jęczy mi, że mnie kiepsko słychać. 170 zł nie jest dla mnie majątkiem, a jeśli takie słuchawki będą dawać przyzwoitą jakość dźwięku, to jeszcze lepiej.

Jeśli nadal uważacie, że te Logi, to przerost formy nad treścią - rzućcie jakiś lepszy konkret.