Mikrofon

(Pyra20) #1

mam dobry dzialajacy mikrofon ..

odkupilem od kumpla dzwiekowke SB live 5.1 i zainstalowalem najnowsze stery jakie do neij byly z strony producenta wszystko hula lux, tylko mikrofon nie :expressionless:

mecze sie z nim juzchyba 3 godzine, te stery sa 'troche' inne niz moje stare i nie wiem co mam zrobic :frowning:

(Frog) #2

Na pocz膮tek

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... on+blaster

(Tomek Zamlynny) #3

Panel sterowania-> Dzwiek i urzadzenia Audio-> G艂os-> Testowanie sprzetu

czy mikrofon jest dobry :?: sprawdz na innym sprzecie :!:

(Pyra20) #4

czytalem wczesniejsze tematy na forum i wszystko niby jest ok

nie wykrywa mi glosu w tym tescie.. a wczoraj mikrofon chodzil, napewno jest sprawny !

(adam9870) #5

:roll:

Sprawd藕 czy do odpowiedniego gniazda na karcie podpio艂e艣 mikrofon. Zazwyczaj trzeba do takiego gniazda kt贸re na oko艂o jest troszk臋 r贸偶owe.

S膮 rodzaje mikrofon贸w kt贸re mo偶esz wy艂膮czy膰 i wtedy jak co艣 m贸wisz to nic nie s艂ycha膰 (jest przycisk na podstawce zazwyczaj). Sprawd藕 czy nie masz wy艂膮czonego, a jak masz to w艂膮cz i powinno by膰 ok. :?

Robi艂e艣 restart kompa po zainstalowaniu ster贸w ? Bo zazwyczaj dobrze jest zrobi膰. Sprawd藕 czy dobrze si臋 zainstalowa艂y. PPM na M贸j komputer>>W艂a艣ciwo艣ci>>Sprz臋t>>Menad偶er urz膮dze艅>>Otw贸rz drzewo Kontrolery d藕wi臋ku, wideo i gier i sprawd藕 czy nie ma w nim 偶adnych wykrzyczniczk贸w przy ikonach g艂o艣niczk贸w.

(Pyra20) #6

zrobilem

nie ma przycisku

nie ma wykrzyknikow

(Mayster X) #7

zobacz tak :

Start -> Uruchom -> sndvol32 -> Opcje -> W艂a艣ciwo艣ci -> Nagrywanie -> Mikrofon

(Dod) #8

Na pewno mica masz podpi臋tego do 3 od lewej "czerwonego" gniazda ?