Mikrofonu prawie nie słychać, dzwięk słaby

Witam.

Zainstalowałem wczoraj z tej strony: http://msdn.microsoft.com/pl-pl/evalcen … 54510.aspx 64 bitowy Win8.

Problem jest z mikrofonem i dźwiękiem (np. muzyki).

Mikrofon:

Prawie w ogóle nie słychać, trzeba dobrze wydrzeć “ryja” żeby cokolwiek było słychać, na Win7 nic nie musiałem przestawiać i było poprawnie mnie słychać -.-

Dźwięk:

Puszczając muzykę z YouTube lub OpenFM słychać wszystko ciszej niż na Win7, zwykle zakładając słuchawki i dając na full muzykę było głośno, teraz bez problemu można wytrzymać bo jest dużo ciszej…

Może to kwestia konfiguracji (ciekawe gdzie -.-), jeśli tak to byłoby fajnie, jeśli ten Win8 to taki złom i gniot to gratuluję firmie i życzę żeby splajtowała…

Pozdrawiam

sterowniki zapewne nie zaktualizowane?

Nie zawsze systemowe sterowniki Microsoftu są tak wspaniałe jak byśmy tego chcieli.

Odwiedź stronę producenta i zainstaluj ostatnio wydane dla Twojego sprzętu sterowniki, powinno pomóc :wink:

byłem na stronie intela, napisało mi, że nie ma sterowników dla mojego systemu :confused: Win8

zainstaluj sterowniki które są dostępne dla windows 7, powinny pomóc :wink:

Sprawdź tak jak ja Ci pokaze na screenie na podstawie W7 (w W8 powinno być całkiem podobnie).

ebe6a0614efa1b8fm.jpg

Podbij suwaki w prawo, powinno pomóc.

Sterowników nie da się zainstalować, pisze, że wersja systemu jest niezgodna…

Lewandxd, Twój sposób nawet pomógł, niestety jak dam za bardzo to mikrofon zaczyna buczeć ale podsunąłeś mi pomysł, dałem po prostu nie 40 a 20dB :slight_smile:

Dzięki za pomoc, temat można zamknąć.

Proszę bardzo, w razie ewentualnych problemów pisz :slight_smile: