"Milion" procesów w Menadżerze zadań+ wirusy i zam

Oto log:

Wklejam loga z HJThis w celu prostszego rozwiązania problemu. Mam strasznie dużo pootwieranych procesów w Menadzerze zadan, które doszczetnie zrzerają mi pamieć/procka i wszystko. Komp chodzi jakby biegało po nim stado słoni i cały czas dochodza do mnie nowe wirusy (informuje mnie o nich avast, ale nie moge ich usunąć;/)

Prosze o natychmiastową pomoc jakiegoś dobrego “speca od logów”. Prosibym aby pomógł mi ktoś kompetenty, który potrafi pomóc mi rozwikłać sprawe od deski do deski.

Z góry dziękuje.

Mój system operacyjny: Windows XP HE

Farciash Proszę zastosować się do zaleceń zawartych w TYM temacie. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Pliki i foldery zaznaczone na czerwono usuń ręcznie z dysku w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Przeskanuj system skanerami on-line i usuń wszystko to, co znajdą nawet jeśli to będą Twoje programy.

:arrow: Skanery do wyboru

Proponuję usunąć Megaupload Toolbar ponieważ jest to Toolbar wątpliwej reputacji. Bowiem zbiera dane o użytkowniki i gdzieś je wysyła, nie wiadomo gdzie.

Po wykonaniu wklej log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.