Milisekundowe spadki FPS, problem z migającymi teksturami

witam, mam problem z chwilowymi spadkami fps w wielu grach, np metro last light leci na ultra w 1080p bez problemu(bez physx) gram sobie normalnie i gdy np biegnę to mam odczuwalne mikro przycięcia, sprawdzałem niskie jak i wysokie bez vsync i z i dalej to samo, oraz w niektórych grach np. GTA4,  po jakimś czasie lub od razu znikają tekstury pojawiają się dziwne czarne bądź szare bezkształtne obiekty, skrzynka na listy robi się czarna i wyrastają z niej ogromne krzaki bądź nad mostami pojawiają się ogromne czarne prostokąty, a gdy wyłączę vsync migocze hud i przelatują paski przez cały ekran i prześwitują np. menu pauzy i widać grę przez menu. mam sterowniki beta ze strony amd 14.9 co poprawiają wydajność w AC Unity. temperatury nie sięgają na procku 60*C, karta 65-70*C procesor po OC do 4,2Ghz pasta wygrzana, komputer wyczyszczony 2dni temu ale to nic nie zmieniło

zainstaluj stabilne

Ja w metro grałem na sterownikach 14.4 lub 14.6 i było wszystko OK.

Dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami ale co to ma do tematu?

Oh rany tak ciężko to wywnioskować mam ten sam sprzęt co on i gra w tą grę co ja grałem na tych sterownikach to niech spróbuje tych wersji. Sygnatura po coś jest.