Millenium bank - dodanie karty do portfela google

Witam.
Czy orientuje się ktoś czy jest możliwość dodania karty płatniczej do portfela google? Kupiłem zegarek żeby móc nim płacić a okazuje się że nie mogę dodać karty. Jest w aplikacji karta mobilna ale nie można podejzec jej numeru. Może jakiś inny sposób? Ewentualnie zna ktoś jakieś forum albo stronę z bieżącymi informacjami o tym banku?

Tam jest coś nieco o tym banku:

Karty płatniczej Millennium nie dodasz do Portfela Google.

Też swego czasu zastanawiałem się nad dodaniem kart do google, ale jakoś skutecznie mi się odechciało. Za dużo jest tych wszystkich wyłudzeń danych dzisiaj

1 polubienie

Kupiłem zegarek żeby nim płacić a niestety okazało się że przez mój bank nie mogę

Sprawdź czy da się ją dodać do Revolut / Zen / Cruve.

Wydaje mi się, że do Revoluta raczej jej nie dodasz, ale zawsze warto sprawdzić

To wtedy tylko zwrot „opaski” jak kupiona dla NFC lub zmiana banku na taki bez restrykcji w kartach debetowych Visa/MasterCard.

1 polubienie

Ja bym zalecał zmianę banku. Brak Apple/Google Pay to jakieś kuriozum.

Serio? Bo widzę, że jest regulamin https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1152/latest
I na stronie Banki współpracujące z Google Pay (PL) też jest Millenium wyszczególnione.

Logo to za mało:

Banki Obsługiwane karty Nieobsługiwane karty
Bank Millennium Karty kredytowe Visa wydane przez Eurobank, dodane do Google Pay do listopada 2019 r., karty przedpłacone Goodie Wszystkie pozostałe karty

Serio! Oprócz oglądania obrazków warto też poczytać tekst pisany :smiley:

1 polubienie

No tak, ludzie często nie doczytują czegoś :wink:

Może teraz się uda:

Polecam Nest Bank. Wszystko działą z Google i Apple. W aplikacji wchodzisz w karty i odrazu jest dodaj do google czy do Apple w Apple.