Minecraft - Brak dźwięku w multiplayer

Witam. Mam problem którego nie znalazłem na Google, Yahoo i Bing ( bo to najpopularniejszy wyszukiwarki), chodzi o to, że mam tylko dźwięk stawiania klocków i chodzenia (to jest gamemode 1 [creative lub kreatywny, jak kto woli]), a nie mam dźwięku usuwania klocków i szafy grającej (chyba). Gram z przyjacielem i on ma dźwięki usuwania klocków i szafy. Jestem administratorem serwera. PS. To jest serwer przez hamachi No premium PPS. Nie prosić o IP i ID serwera! [-X Gram tylko ze znajomymi, ponieważ mam za wolne łącze na dużą ilość graczy. Sorry. :frowning:

Czyli pirat, ale, że twórca gry przyzwala na piractwo i nie ma nic przeciwko kradnięciu swoich rzeczy - spróbuj przeinstalować jave - najlepiej odinstaluj wszystkie wersje jakie masz zainstalowane i zainstaluj najnowszą. Jeśli nic nie pomoże, reinstalacja minecrafta (nie zapomnij usunąć katalogu .minecraft z %appdata% i zachowaj oczywiście save`y).

Padłem xD Jeśli ktoś chciałby grać na multi to sam by założył serwer, albo poszukał - od groma takich xD

Zainstaluj jave w wersji 1.7, sprawdź czy masz najnowsze sterowniki do karty dzwiękowej i usuń cały folder “.minecraft” z folderu “Dane Aplikacji” jeśli win7 to “Dane Aplikacji\Roaming” do Dany Aplikacji wchodzisz tak: Uruchom > %appdata% > ok