Minecraft - multidostęp do konta na konsole

Witam

 

Posiadam wersję premium gry minecraft premium na PC. Wiem że posiada ona tzw. multidostęp, czyli możliwość odpalenia gry w multi na jednym koncie z kilku komputerów naraz ( przynajmniej w premium kupionym za czasów mojanga). Chcę się dowiedzieć czy jest to możliwe na konsole playstation 3 i playstation 4. Używam konta na kilku komputerach naraz i nieraz zdarza się że ktoś odpali go z mojego PC kiedy ja np. uruchamiam grę na swoim laptopem gdy jestem poza domem. Ze względu na to że się przeprowadziłem i zakupiłem druga konsolę, taka opcja byłaby dla mnie mega wygodna. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Cześc

 

Aby zalogować się na konto Minecraft na PS3 musisz zakupić grę i nie jestem pewien czy login oraz hasło z PC będą działały na PS3

Być może źle to ująłem ale nie chodzi mi o to czy dane z pc działają na konsolach, ale czy jeśli zakupie gry na konsole to bd mógł logować się na jedno konto minecraft z kilku konsol naraz tak jak na pc. Także jeśli ktoś miał z tym styczność to proszę o odpowiedź :wink: