Minecraft Multiplayer

Witam. Mam następujący problem z Minecraft multiplayer. Dzisiaj kolega założył serwer i grałem na nim przez Hamachi. Kiedy próbowałem zagrać na innym komputerze nie dotyczywała mi się mapa i wszędzie były porozrzucane ‘kostki’ wielkości mniej więcej 20x20 albo po wiele pojednyczych klocków. Co jakiś czas wywala mi też błąd: connection lost internal exception java.net.socketexception connection reset. Na tym serwerze gra kilka osób i tylko u mnie występuje ten problem i napewno nie jest to problem za słabego łącza. Hamachi zaktualizowane, Minecraft też. Wie ktoś czy można coś na to poradzić ? Z góry dzięki za pomoc.

Spróbuj przeinstalować/zaktualizować Javę na tym komputerze, gdzie dzieją się takie rzeczy.

Już tak robiłem. Odkryłem jeszcze, że jeśli ja postawiłem serwer to na komputerze, na którym był hostowany wcześniej dzieje się to samo co u mnie a na moim wtedy jest wszystko ok. Nie wiem czy to ma jakiś związek ale oboje mamy internet z TOYA. Natomiast mam do dyspozycji też kompa z internetem od innego dostawcy i tam wszystko działa nieważne gdzie postawiony jest ów serwer.