Minecraft ui dylemat-skąd kupić premium?

Siemka!

Chcę kupić premiuma. Wiem, że najpewniej z oficjalnej strony MC ale tam wychodzi ok. 80zł za ta grę. Natomiast na allegro ceny sa od kilku złotych po sumy jak na oficjalnej stronie- więc pytanie: gdzie najtaniej kupić pewnego premiuma, tak by nie zostać oszukanym, miec swoje własne z nikim nie współdzielone konto?

Kup na minecraft.net, bo mój kolega został oszukany na allegro, bo zmienił skina na koncie, które kupił na allegro i drugiego dnia już nie miał dostępu do konta czyli został oszukany przez aukcje na allegro.

To co piszesz na AlleGore - to najczęściej używane konta - sprzedawane na zasadzie - pożyczenia / użytkowania - w których nic nie zmieniasz - a jak zmienisz to po prostu stracisz konto. Jeśli stawiasz na własną grę i konto - lepiej kupić kluczyk na oficjalce za te 80 zł niż pałować się z używkami.

Shadow645 ,

ja również polecam tylko oficjalną stronę gry. Wtedy masz 100% pewności, że nie stracisz konta i $$.

A kupowanie Minecraft za kilka złotych na aukcjach to tak jak kupowanie tam gotowych kont Steam - generalnie kicha, problemy i łamanie licencji (przynajmniej w stosunku do Steam).

R.

Dzięki Wielkie!

Tak też zrobię!