Minefielda (FF) 4.0b12 problem z wyswietlaniem stron

Witam,

Mam Minefielda (FF) 4.0b12 ( na ftp jest pl do pobrania) i chodzi oto, ze podczas wczytywania stron na dole keranu pojawia sie pasek ok. 5cm dlugosci z komunikatami o stanie prac nad otworzniem strony- pobieranie, otwieranie,przesyłanie itp., gdy na niego najechac kursorem przedsakuje na druga -prawa, lewa strone ekranu i nie idzie tego zamnkac , troche to przeszkadza w czytaniu, przegladaniu strony.

Po zakonczeniu wczytywania i otwierania strony automatycznie znika, pojaiwa sie tylko podczas pracy przegladarki nad otweraniem strony- nie daje screena bo nie da sie tego na nim uchwycic.

Ktos ma pomysl na usuniecie tego “bugu” czy to zamiezone przez Mo(zlom)zille i tak juz bedzie w oficjalnej wersji ?.

Eee to jest pozostałość po Status Barze. Początkowo w FF mieli go usunąć całkowicie, ale po protestach użytkowników zrobili coś takiego. Podobnie jest chyba w Chrome. Działanie jest jak najbardziej zamierzone. Nie rozumiem problemu - chyba lepiej żeby miał 5cm niż całą szerokość ekranu.

Jeśli nie chcesz, żeby coś było widoczne, to tego nie pisz. Jeśli chcesz - pisz normalną czcionką…

Po pierwsze proszę poprawić wiadomość: na forum używamy polskich znaków w pisowni. Używasz opcji EDYTUJ.

Poza tym proszę usunąć ostatnie zdanie w poście, które nijak się ma do kultury wypowiedzi.

Kolejna sprawa, to zanim zaczniesz kogoś oskarżać, przeczytaj co oznacza wersja beta :evil:

@Masaj to jest prebeta 12 , a co do tego co cię tak drażni to można to wyłączyć

Dobra a jak to wyłączyć - status bara jako takiego nie mam - znaczy jest wyłączony , jest tylko pasek adresu i zakładek czyli to co powinno.

[OT]Przekazałem swoje uwagi na temat tzw. pracy na przeglądarkom internetowom - nie mam chroma i opery. Wyłącznie IE8 i FF4, nie należę do żadnego fun klubu.

Wiem co to jest beta, pytam tylko jak usunąć ten komunikat, pasek czy jak to nazwać.[/OT]