Mini Laptop/NoteBook 7" wifi 2gb HD - Windows

Witam. Ostatnio zainteresował mnie mini laptop albo notebook. Mam pytanie, czy da się do niego wgrać/zainstalować jakiś normalny system operacyjny? Windows (nie wymagam 7 może być 98 albo 2000) albo lunix? Cena jest naprawdę mała 260zł (przesyłka 100zł,Chiny.).

Link. http://allegro.pl/7-laptop-flash-2gb-wi … 48784.html

ODRADZAM :!:

To zabawka, tylko dać dziecku do pobawienia się. Bardzo kiepska jakość wykonania (nie widoczna na fotografiach - podretuszowane?), producent nawet nie potrafi poprawnie odlać plastików.

Zero dodatkowych programów (Windows CE). Nie jestem pewien, ale w przypadku Windowsa CE też chyba powinien być jakiś certyfikat oryginalności na obudowie, a tu nie ma. Widziałem te komputerki.

Na procesorach ARM nie da się zainstalować żadnego systemu dla architektury Intela. Obydwie rodziny procesorów obsługują zupełnie inne instrukcje i nie są kompatybilne ze sobą.

Szkoda pieniędzy. Typowa bazarowa chińszczyzna.

Jak wyżej.

Lepiej kupić jakiegoś starego laptopa opartego na P3 niż ten szajs.

Do Win CE rzeczywiście są certyfikaty, gdyż miałem palmtopa a tam był.

Programy działają te co na Win Mobile, normalnego systemu nie zainstalujesz.

Odradzam :wink:

Co do używanych laptopów/notebookow to na allegro za dużo ich niema. Chyba że jakieś 64mb ram i processor 500mhz. :wink: Oczywiście w granicach 300zł (Więcej na tą chwilę nie mogę wydać #-o )

Poszukałem 30 sekund i mam:

Proc 850 Mhz i 256 ramu i grafa 8 mb.

Bez problemu zainstalujesz xp pooglądasz filmy pochodzisz po internecie:

http://allegro.pl/laptop-dell-c600-pent … 91251.html

I do tego konstrukcje della są trwałe także raczej sprzęcik nie nawali.

Jak potrzeba dokupić Wi-Fi i bd git.

Tak. Widziałem tego dell’a. Mi zależy na wi-fi, ponieważ laptop będzie głównie do internetu, muzyki i jakiejś słabej gry żeby GTA III poszło . Czyli

Procek - 800mhz

Ram - 256mb

grafa - 8mb powinna wystarczyć (32MB by się przydała :smiley: ) .

I wbudowane WI-FI.

Wbudowane Wi-Fi i grafa 32 mb.

Nie za 300 zł człowieku:)

Zobacz na stronie producenta czy laptop ma mPCI jeżeli tak to napewno posiada wbudowane antenki wifi.

Wtedy dokupić tylko karte podłączyć i powinno być ok.

Spokojnie GTA3 na nim pójdzie.