Mini laptop z androidem za 350 zł - warto?

Potrzebny mi laptop/notebook tylko do przeglądania internetu. Musi mieć Wi Fi , możliwość podłączenia przez ethernet i internetu mobilnego Play (przez usb). Żadnych gier, filmów ani innych programów nie zamierzam uruchamiać.

Czy takim mini laptopem da się w miarę bezproblemowo chodzić po internecie? Czy Wi Fi będzie dało radę się połączyć?

http://allegro.pl/notebook-mini-laptop- … 89430.html

Czy może lepiej poszukać jakiegoś używanego dorosłego laptopa (może wi fi ma lepszy zasięg w normalnych laptopach)? Nie chcę wydawać więcej jak 500 zł, więc ten mini laptop wydaje się kuszący. Po co płacić za kartę graficzną , napęd dyskowy, skoro nie potrzebne mi to? Tylko czy ta miniaturka w ogóle da radę?

Teraz używam telefonu z WiFi do łączenia się z netem i to jest tragedia - sprawdzenie poczty zajmuje pół godziny. Długo się łączy, niewygodnie się pisze, dlatego chcę kupić laptopa. Zupełnie się nie znam na komputerach, więc proszę o wyrozumiałość.

Chyba sam takiego kupię… chrześniakowi, który ma 2 latka. Chętnie zobaczę jak ciora tym dziadostwem po ziemi. :twisted: Na poważnie - nawet nie rozważaj zakupu takiej zabawki. Obecnie telefony komórkowe z klasy ekonomicznej mają czasem lepsze podzespoły.

http://allegro.pl/acer-na-lwiej-karmie- … 05602.html

To będzie o wiele lepsze, taniej chyba nic nie znajdziesz.