Mini Opera w Samsung Monte(s5620) - dłuższe wczytywanie stron

Witam.

Mam takie oto zapytanie. Od długiego już czasu posiadam na swoim telefonie zainstalowaną Mini Operę (wersja 8.0.0) Przeglądarkę odpalam i korzystam poprzez wi-fi,którego zasięg jest bardzo dobry przez cały czas. Zauważyłem jednak ostatnio że szybkość otwierania stron widocznie się wydłużyła(nie tragicznie ale jest dyskomfort) Czy jest może jakieś oprogramowanie - coś w rodzaju ccleaner-a w systemie windows aby wyczyścić zbędne rzeczy i przyspieszyć działanie ?

Ewentualnie może przesiąść się na inną przeglądarkę i jaką byście polecili? 

Dzięki.

Przeglądarek na androidzie jest dużo.  Na androida dostępny jest Clean Master lub CCleaner, a także przeglądarka od Clean Master

Niestety w tym telefonie nie ma androida :frowning:  A czy wiecie może czy istnieje przeglądarka Chrome na mój telefon (bez androida)?

Dzięki z góry.

http://www.ucweb.com/wor/prd/prd/samsung-MonteSlider-xz-15263.html

?

arak

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Cześć

Na Monte nie ma żadnych czyścicieli.

Odinstalowanie i zainstalowanie od nowa Opery usuwa wszystkie pozostałości po operze.

UCBrowser ma dużo większe możliwości ale dziwnie wyświetla strony, nie ma nic lepszego od opery mini na Monte.

Polecam poprzednią wersję Opery mini: opera-mini-7.1.32052 bo wersja 8 oprócz popielatego spłaszczonego menu nie ma nic nowego.

Pozdrawiam

Dzięki wielkie “fobo”  A mógłbym Cię prosić o link do tej wersji mini opery-7.1.32052 . Szukam i szukam i jakoś mi nie wychodzi.

Dzięki z góry.

Opera Mini 7.1.32052 na Monte (bez konsoli)

http://frb.fm.interiowo.pl/opera-mini-7.1.32052.jar

p.s.

Parę lat miałem Monte mam sporo ciekawostek i trików, jakby coś pisz.