Mini ścigacz pocket bike

Dziecko żal mi Cię - po Twoich postam domyślam sie ile masz lat i zero kultury

Simson to jest coś. Kolega mojego ojca ma simsona i zrobił 150 tys. km bez żadnego remątu i jeździ dalej. Ja mam ten motorower i chodzi mi bez zarzutów.

A takim Pocket bikem to zrobisz góra 1000 km i sie rozleci. To jest zabawka "MADE IN CHINA"

Tak samo te skutery za 3000 czy 2500 z biedronki, to jest szajstwo.

Kolega ma ten skuter i był kilkanaście razy w servisie, acha i części trudnoiej znaleźć i są droższe.

Cześć

Nie mieliście styczności to nie piszczcie głupot. Mini bike daje świetną zabawę. Kolega miał wyskoczyliśmy pare osób i sobie na zmiane jeździliśmy co dawało frajdę. Ja przy wadze 85 kg jechałem około 50 km/h. A jeździ się tym bardzo łatwo, mi nie sprawiało żadnych problemów a mam 180 cm

Czery , moze to sprawia frajde ale poczekaj jak przjedziesz tym 1000 km czy tam wiecej.

Eeee… Proszę?

Pomyśl, silniki formuły 1 kręcą 20 tyś obr. więc jak silnik z kosiarki może kręcić 13 tyś?

Normalnie… Każdy motocyklowy silnik wyciągnie bez problemu 9tys… nawet stary rozlatujący się…

jak sie nie znacie to sie nie wypowiadajcie -.- pocket moze i czesciej sie psuje niz jakis inny “skuter czy simson” ale i tak za naprawe za pacisz o wiele mniej niz za kupno czegos lepszego. Pocket wyciaga 8700 obr/min w najtanszej wersji. Po tuningu tego mozna wyciagnac z 90 km/h. Jest nawet NOS do zamontowania w tym ale to juz przesada ;d http://www.mini-bike.pl wejdzcie w oferta i tam macie podane parametry techniczne. I dopiero potem sie wypowiadajcie

A ja mam zamiar kupić. Mam 14 lat i mieszkam na wsi. Na Pocketa nie trzeba mieć prawa jazdy ani karty moto rowerowej bo nie jest dopuszczony do ruchu.

misiek6337 ,

łaaał, suuuper jesteś

idź szybko do łazienki albo jakąs torebke sobie weź

misiek6337 , archologiem jesteś zobacz datę ostatniego posta!

wogule tym pocket mozna jezdzic po chodnikach w miescie albo po ulicy ?? bo z tego co sie orjentuje to nie ubezpiecza sie tego ani nie trzeba miec zadnej karty na to

mati123 , one są nie dopuszczone do ruchu, ponieważ nie mają homologacji.

aha to wogule co za gowno skoro mozna tylko tym po wioskach jezdzic;/ bzdura powinno byc traktowane jak rower z tymi silnikami jako bagaznik a nie. ale dzieki