Mini ścigacz pocket bike

hej!

Co sądzicie o mini ścigaczu pocket bike??

tutaj jest aukcja z allegro:

http://moto.allegro.pl/item134919779_mi … orter.html

Ma to ktoś z was??

hehe

a ile masz lat ??

bo jak ponad 10 to daj sobie spokój :smiley:

ale to nie taki zły pomysł przynajmiej mozna spalic nim gume :mrgreen: (przynajmiej na trawniku) :stuck_out_tongue:

szczerze? trzeba być nieźle stuknietym aby to sobie kupić… choć ogolnie takie “coś” robi furore… to nic że wyglada sie na tym jak debil… ważne zeby coś takiego miec i poszpanowac przed kolegami? zabawka i tyle…

*przepraszam jeśli ktoś poczuł sie obrazony…

juz lepiej kupic sobie jakiegos simsonka :lol: albo poprostu skuterka

Za 550zł? :mrgreen: To ma 2,5KM, jedzie chyba 30km/h :stuck_out_tongue:

Na aukcji pisze że pojedzie 70km/h ale zależy od wagi kierowcy :slight_smile:

Ta chyba na pionowym spadzie :mrgreen:

albo z przepaści :lol:

Pare zdjęć ludzi na motorku:

mini_scigacz9.jpg

mini_scigacz10.jpg

jeśli masz za dużo kasy to sobie kup :stuck_out_tongue:

Właśnie o to chodzi że tyle nawet nie mam :stuck_out_tongue:

hehe i co bedziesz zbierał na to ??

:hahaha:

Po co ci taka zabaweczka? I to za taką kasę? :-o

/cenzura/ ale z was dzieci… Piszecie o Pocket mini bike chociaż w życiu tego nie widzieliście a co lepsze nie jeżdziliście na tym ja miałem jednego pocket i kupuje teraz drugiego po wpakowaniu do niego Big Bore+Sportowy wydech+Sportowy Gaznik możę osiągnąć prędkość do 100km/h ale to niestety jest szaleństwo jechać z taką prędkościa na takim pocket. Producent podaje ze pocket rozwija prędkość do 70km/h jest to częsciowo prawda ponieważ zależy ile ważysz i na jakiego pocketa trafisz. Ja waże około 55kg i jechałem na nim około 67km/h prędkość została mieżona samochodem ale jak iż samochodowy licznik o jakieś 10% się myli to wynikło z tego że jade własnie dokladnie 67km/h :slight_smile:

Szczerze mówiąc warto kupic pocketa jest naprawde dużo zabawy z nim wzbudza w pośrut ludzi zachwyt.Jest zdecydowanie wart swojej ceny. Od czasu do czasu może coś się w nim popsuć zapchać gaznik bądz filt paliwa ale to naprawa w 10 minut nie przysporzy problemów. Wracając jeszcze do tych simsonow motorynek czy *****… skuterow one są ***** warte już lepjej kup tego pocketa z palcem w***** mozna te ***** przescignąć pocket jest znacznie szybszy lepszy i ladniejszy… Jak masz kupować motor pierwszy to kup pocketa z szczerego serca ci radze.

Pozdrawiam.

Złączono Posta : 28.08.2007 (Wto) 18:25

I *****… Mnie takie osoby jak wy *****… nie wiecie jak tym się jezdzi jak się sprawuje a ***** … oceniacie.*****


Przeczytaj uważnie - ilość wykropkowanych wulgaryzmów świadczy o tobie…

Otrzymujesz warna i Zakaz pisania na Forum.

Lektura obowiązkowa dla ciebie to Regulamin Forum.

Gdy będziesz gotów, by zdać relację z jego zapisów - skontaktuj się ze mną - być może będziesz pisał na Forum - kulturalnie…

Agaton

już lepiej se kupić rower :roll:

na kosiarkę do trawy przerobić…

Złączono Posta : 28.08.2007 (Wto) 18:42

błahahaha,powiem szczerze,ta wypowiedź jest żałosna

a miałem z tym stycznośc w wesołym miasteczku,pierwsze co pomyślałem jak to zobaczyłem:jak na to usiąść ?? :mrgreen:

Proszę na przyszłość niekopiować do posta nieocenzurowanych wypowiedzi innych, Joan

hahaha wyprzedź mojego skutera tym :D:D powodzenia hahaha

a simsony ile maja ? 3-4 czasami wiecej …

A jak sie dobrze postarasz to pojedziesz koło 80km/h

A te mini scigasze jada do 50 km/h :stuck_out_tongue:

Te silniki od pocket’ów się kręcą do 13 tys. obr/min i jadą ok 70 km/h więc zwykłe chińskie skuterki wymiękają :smiley: wiem bo jechałem :smiley:

chińskie tak :slight_smile:

można kupić dla zabawy :stuck_out_tongue: bedzie można coś porobić na nudnej imprezie :stuck_out_tongue:

mój simak leciał 90km/h a z górki zamykał szafę :stuck_out_tongue: (100 km/h) ale włożyłem w niego dużo serca :slight_smile: