Miniaturki FLV w Windows jak utworzyć?

Jakim programem utworzyć miniaturki z plików FLV w Windows? Chodzi o to że po wybraniu widoku np. duże ikony nie mam miniaturek jak przy innych plikach np. AVI. Co trzeba zainstalować?

Otwórz Notatnik i wklej do niego:

Plik zapisz jako typ wszystkie pliki pod nazwą plik.reg -> uruchom powstały plik, potwierdź chęć dodania do rejestru.

Jeśli po tym nie pojawią się miniaturki, to znaczy że nie masz w systemie odpowiedniego filtra.

A skąd pobrać filtr (kodek?). Podobnie brak miniaturki ma przy RMVB mimo że mam zainstalowany Real Alternative.

System to Windows Seven HP PL 64 bit.

PS1. Mam zainstalowane programy które te pliki odtwarzają - ale miniaturek brak.

PS2. Co dokładnie powoduje ten wpis w rejestrze?

No to lepiej było to napisać w pierwszym poście, gdyż podany skrypt rejestru nie pasuje do wersji x64.

To nie ma większego znaczenia. Tu potrzebny jest filtr Directshow, który by ten typ filmu dekodował. Niestety ale nie wiem jak tego dokonać w tej wersji systemu.

Miszkurka2000 , Napisz co masz,jak jest taki klucz, w [HKEY_CLASSES_ROOT.avi\shellex\

Nie mogę tego znaleźć w Rejestrze - brak wyników.

Nie wiem jak to jest w 64 bitowym,ale zobacz tak:Odpal edytor rejestru>rozwiń gałąź HKEY_CLASSES_ROOT >znajdź i rozwiń avi >rozwiń shellex

HKEY_CLASSES_ROOT.AVI\ShellEx{3D1975AF-0FC3-463d-8965-4DC6B5A840F4}

HKEY_CLASSES_ROOT.AVI\ShellEx{BB2E617C-0920-11D1-9A0B-00C04FC2D6C1}

HKEY_CLASSES_ROOT.AVI\ShellEx{e357fccd-a995-4576-b01f-234630154e96}

{9DBD2C50-62AD-11D0-B806-00C04FD706EC}

Kluczem odpowiedzialnym za tworzenie miniaturki jest klucz który podał deFco247 czyli

Na 32 bitowych ,klucz się importuje do rejestru,i ewentualnie jak nie ma miniaturek to usuwa się pozostałe klucze ,zostawia się tylko ww klucz.Można by tak spróbować .Znajdź w tym samym miejscu co avi ,klucz flv ,kliknij go prawym>eksportuj>nazwij go np flvbackup,zapisz go np na pulpit,to stworzy kopie stanu jaki jest w tym momencie.Potem w flv>rozwiń>ShellEx>rozwiń>pousuwaj inne wartości ,zostaw tylko

{BB2E617C-0920-11d1-9A0B-00C04FC2D6C1}] i zobacz,czy miniatury się tworzą,ewentualnie zrób restart systemu.Jak coś będzie nie tak ,przywróć kopie klucza z pulpitu