Miniatury plików - brak widoku zdjęć

Witam, mam problem z miniaturami plików. Nie widzę podglądu obrazów w miniaturach po wejściu do folderów. Zainstalowałem sunrise konfigurator i coś mi to wyłączyło. Proszę o pomysły co zrobić by ponownie były widoczne foty na miniaturach w eksploratorze. :slight_smile:

//z edytowane :slight_smile:

MadTreXx ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Krok 1

97635171ji0.th.jpg

Krok 2

92513306vy6.th.jpg

Krok 3

24901536xu3.th.jpg

Dzieki, totalnie zapomniałem… ^^

To mam drugi problem.

aaaack9.th.jpg

Nie widzę fotek w miniaturkach. Nigdzie. Co robić?

W sunrise jest opcja “Wyłącz podgląd miniaturek w ikonach folderów” i to włączyłeś.

Niestety odznaczenie tej opcji, czy też zaznaczenie i odznaczenie przy restarcie Explorer.exe nic nie daje. nadal nie widzę miniaturek jako fotek tylko domyślne ikony. ;/

Da sie to poprawić w rejestrze? Ma ktoś pomysł na jakiś klucz rejestru? :x

Witam mam identyczny problem. Moze juz ktos sobie z tym poradził?

We fragment kodu odpowiedzialnego za ponowne przywrócenie miniatur wkradła się mała literówka:

Stosowanie:

Registry.SetValue("HKEY_CURRENT_USER\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Policies\\Explorer", "DisableThumbnails", 1, RegistryValueKind.DWord);


Odstosowanie:

Registry.SetValue("HKEY_CURRENT_USER\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Policies\\Explorer", "DisableThumbnails", 1, RegistryValueKind.DWord);


Po "DisableThumbnails" powinno być 0. Tak to jest jak za często stosuje się Kopiuj, Wklej :)

Poprawiona wersja dla Visty x32 oraz x64 do pobrania na http://www.sunriseproject.org

W wersji poprawionej dostępny jest nowy styl wizualny Aero++, jeżeli ktoś posiada stary sunrise musi przed instalacją nowego przywrócić oryginalny styl Aero następnie usunąć katalogi Aero1, Aero2 w katalogu C:\Windows\Resources\Themes