Minidump- co dalej?

ściągnąłem aplikacje microsoft debugin tools odczytałem minidump i nie wiem co dalej… wygląda na to ze problem powoduje ten sterownik BATTC.SYS znajduje sie w c\WINDOWS\system32\drivers

może mi ktoś powiedzieć co to za sterownik i jaknaprawić ten problem??

Ten pik to sterownik od Baterii płyty głównej, przynajmniej tak wyszukałem w google.

masz racje wiec to chyba nie najlepiej! co mam teraz zrobić z tym fantem??

julek94 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a często ten problem występuje??

po przeinstalowaniu windowsa kilka razy ale wcześniej też występował

Masz może jakieś sterowniki do płyty głównej ? Albo wyciągnij na parę minut baterię i włóż z powrotem, jeśli to nie pomoże to zaktualizuj bios do najnowszej wersji obsługiwanej przez twoją mobo.

Nie wiedziałem że nawet bateria ma sterownik :smiley: Tak w ogóle to po co w systemie sterownik do baterii? Co on niby z nią robi - przecież ta bateria “pracuje” wtedy gdy system jest wyłączony i nie ma zasilania sieciowego :slight_smile:

Może spróbuj ją wymienić na nową?

Ale jeśli już miałby wymieniać to taką samą , od takiej samej mobo.

tu jest pewien problem bo mam laptopa a nie będę go rozkręcał bo jest na gwarancji a to nie wina sprzętu więc oddanie na gwarancje raczej odpada :?

tak wogule to chodzi może o ta zwykła baterie??

może sama aktualizacja sterownika wystarczy?? :expressionless:

Daj cały raport z debuggera: Klik. Niezwykle ważny jest także kod błędu.

Widziałem przy laptopach w tray’u ikonkę baterii, może to wywala błąd?

jeżeli oto chodzi to działo się tak kiedy laptop pracował na zasilaczu