Minimalizacja CS:GO do paska zadań

(tomekz699) #1

Od reinstalacji Windows 7 64 bit minimalizuje co ok. 50 sekund mojemu koledze tą grę. Wgrane są wszystkie sterowniki, reinstalowany parę razy był też Steam jak i CS:GO.

Komputer ma procesor i7(nie wiem dokładnie który), 8gb RAM i karta graficzna Geforce GTX 660, SSD Hyperx 120 Gb, więc to chyba nie wina parametrów.

Jak zaradzić tej minimalizacji?

(Kraefezze) #2

Niech wyłączy program który to robi. Powinien doskonale wiedzieć co zainstalował.

(lordjahu) #3

jakie temperatury ?

Nie kłóci się przypadkiem jakiś antywirus ?

(xv_) #4

Czy po ponownej maksymalizacji gry po ok. 50 sek znowu się minimalizuje? Czy ma wyłączone “klawisze trwałe” w windows? Sprawdź skróty klawiszowe przy programach działających w tle (choć raczej to nie skróty, szybciej te klawisze trwałe). I podstawowa rzecz: czy wgrał standardowego configa i czy po wgraniu dalej problem występuje? Pliki cfg synchronizowane są przez steama, więc po reinstalacji gry masz nadal te same pliki. A zmiany  lepiej teraz dokonywać przez konsolę niż w pliku w katalogu steam.

(tomekz699) #5

Doskonale wiem co jest na tym komputerze zainstalowane ponieważ sam reinstalowałem mu system :wink:

Config był usuwany, odpaliłem gre na minimalnych ustawieniach z podstawowym configiem i też minimalizował. Temperatury ma bardzo dobre. Minimalizuje co 50 sekund,np. włączyłem grę(nie ruszałem klawiatury) i sie też zminimalizowała, po otworzeniu gry z powrotem po 50 sekundach znów to samo.