Minimalizacja CS:GO do paska zadań

Od reinstalacji Windows 7 64 bit minimalizuje co ok. 50 sekund mojemu koledze tą grę. Wgrane są wszystkie sterowniki, reinstalowany parę razy był też Steam jak i CS:GO.

Komputer ma procesor i7(nie wiem dokładnie który), 8gb RAM i karta graficzna Geforce GTX 660, SSD Hyperx 120 Gb, więc to chyba nie wina parametrów.

Jak zaradzić tej minimalizacji?

Niech wyłączy program który to robi. Powinien doskonale wiedzieć co zainstalował.

jakie temperatury ?

Nie kłóci się przypadkiem jakiś antywirus ?

Czy po ponownej maksymalizacji gry po ok. 50 sek znowu się minimalizuje? Czy ma wyłączone “klawisze trwałe” w windows? Sprawdź skróty klawiszowe przy programach działających w tle (choć raczej to nie skróty, szybciej te klawisze trwałe). I podstawowa rzecz: czy wgrał standardowego configa i czy po wgraniu dalej problem występuje? Pliki cfg synchronizowane są przez steama, więc po reinstalacji gry masz nadal te same pliki. A zmiany  lepiej teraz dokonywać przez konsolę niż w pliku w katalogu steam.

Doskonale wiem co jest na tym komputerze zainstalowane ponieważ sam reinstalowałem mu system :wink:

 

 

Config był usuwany, odpaliłem gre na minimalnych ustawieniach z podstawowym configiem i też minimalizował. Temperatury ma bardzo dobre. Minimalizuje co 50 sekund,np. włączyłem grę(nie ruszałem klawiatury) i sie też zminimalizowała, po otworzeniu gry z powrotem po 50 sekundach znów to samo.